Wiarygodność

Mieszkanie, to nie tylko powierzchnia, ale również jego rozkład, jakość wykonania części wspólnych budynku, tereny zielone czy place zabaw.

Gwarancja jakości

Nasz kapitał to zadowoleni klienci. Oddaliśmy do użytku kilkaset mieszkań na wielu osiedlach mieszkaniowych. W terminie i bez ukrytych kosztów.

Atrakcyjne ceny

Tylko my udzielamy gwarancji na piśmie! Nasi klienci otrzymują kartę gwarancyjną, dzięki czemu mogą czuć się bezpiecznie.

Doświadczenie

IBD Liberty Park Sp. z o.o. Sp.k. funkcjonuje na rynku od ponad 12 lat.Doświadczony, solidny i rzetelny deweloper to cel i misja firmy.

lat doświadczenia

11

inwestycji

9

mieszkań w realizacji

315

gotowych mieszkań

371

Poznaj IBDevelopment

Nasza spółka na rynku deweloperskim działa od 2009 roku. W swoim portfolio mamy 10 inwestycji, obejmujących ponad 600 mieszkań oraz domów na terenie Brzegu i okolic – wszystkie nieruchomości będą gotowe do końca 2021 roku. Zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy m.in.: Osiedle Wolności, Cztery Korony, Liberty Park, Zielone Tarasy, Liberty House czy Villa Park. Aktualnie prowadzimy nowy etap inwestycji na Osiedlu Wolności oraz realizujemy projekt Makowa Polana.

Stawiamy na nieustanny rozwój. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy chętnie sięgają po innowacyjne technologie, ale jednocześnie z powodzeniem wykorzystują sprawdzone rozwiązania. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo każdej transakcji. Pieniądze wpłacane są na specjalnie utworzony rachunek powierniczy a nasi klienci otrzymują kartę gwarancyjną, dzięki czemu mogą spokojnie czekać na przekazanie kluczy do mieszkania lub domu.

Chętnie rozmawiamy o naszych inwestycjach. Pytamy przyszłych mieszkańców o ich oczekiwania i dostosowujemy projektowane przestrzenie do standardów, które zaspokajają wszystkie potrzeby. Potwierdzeniem tego są setki pozytywnych opinii nowych właścicieli mieszkań.

Zobacz gdzie nas znaleźć

Wiemy, jak ważną decyzją jest wybór swojego wymarzonego mieszkania. Znalezienie odpowiedniej przestrzeni, łączącej doskonałą lokalizację, komfort codziennego użytkowania oraz wystarczającą ilość miejsca dla każdego domownika to zadanie wymagające długich poszukiwań. Celem naszej spółki IBD Liberty Park jest dostarczanie klientom rozwiązań, które w pełni odpowiadają ich potrzebom. Projektujemy i budujemy nowoczesne, maksymalnie funkcjonalne mieszkania w niezwykle atrakcyjnych lokalizacjach.

Zwracamy uwagę na wszystkie aspekty prowadzonej inwestycji. Dbamy o najwyższą jakość materiałów stosowanych do budowy. Korzystamy z usług wykwalifikowanych fachowców. Na każdym etapie kontrolujemy projekt i stosowane w nim rozwiązania. Stawiamy na innowacyjność, wygodę użytkowania oraz długoletnią trwałość. Proponujemy architekturę łączącą estetykę z funkcjonalnością, dbając o maksymalne zadowolenie klientów. Dzięki temu, przekazując klucze do mieszkania, czujemy wyjątkową satysfakcję z doskonale wykonanej pracy.

Nasze realizacje

Makowa Polana
Osiedle Wolności
Zielone Tarasy
Villa Park
Central Park
Cztery Korony
Liberty House
Liberty Park
Planty Park